wersja mobilna
HOTEL****
Pałacyk to jedyny w Koninie hotel, który zakwalifikowany został do czterogwiazdkowych obiektów hotelarskich. Położenie w samym centrum nowej części Konina, własny parking oraz cay wachlarz dodatkowych usług od lat gwarantuje zadowolenia naszych Gości.

Hotel**** Pałacyk

Pałacyk to jedyny w Koninie hotel, który zakwalifikowany został do czterogwiazdkowych obiektów hotelarskich. Hotel ma znakomitą lokalizację, położony jest w samym centrum Konina, na jego prawobrzeżnej części. Posiadamy własny parking.

Przez długie lata Pałac Ślubów, który został zaadoptowany na hotel Pałacyk był kojarzony jako niepozorny, wtopiony w otoczenie budynek. Przeciwieństwem tego jest to wszystko, co możemy ujrzeć dzisiaj. Gustowny, nowoczesny i wyróżniający się, to obecna charakterystyka Pałacyku. Jednak pewien element nie został zmieniony. Wciąż stanowi on nieodłączny element kultury miasta. 

Dzięki swej secesyjnej architekturze i unikatowych wnętrzach, położony w pięknych okolicach jest doskonałym miejscem do wypoczynku, rekreacji, a także do organizacji wszelkiego rodzaju imprez i spotkań biznesowych. 

Znajdziecie tu Państwo najdoskonalsze rozwiązania nowoczesnego hotelarstwa i najwyższego standardu wypoczynku.
© Copyright Hotel Pałacyk. Wszystkie prawa zastrzeżone.